Sponsor Bağlantı
Sponsor Bağlantı
Bedava Tarot Falı
Tarot falı genellikle fazla bilinmeyen bir fal türüdür. Tabi unutmamak gerekirki tüm fallarda olduğu gibi tarot falı da bizlere gelecekten haber falan vermez. Aksini söyleyen zaten yalan söylüyor demektir. Bizler bu siteyi sizler eğlenceli vakit geçirebilesiniz diye açtık ve tüm içeriklerimizi ücretsiz olarak sunduk. Kendi karlarınıza aynı bilgisayardan solarite açar gibi açabilirsiniz.

Tarot Falı Bak

fal reklamlar
Tarot falı herşeyden öte gelecekten haber vermez bunu öncelikle hatırlamak gerekir.Zaman zaman hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler olur ve bu dönemlerde sizi rahatlatacak, kafanızdaki sorulara cevap verecek, ilerleyen zamanda bu durumlardan sonra nasıl olacağına dair işaretler verecek bir yol ararsınız. İşte o yol bulunamadığında insanlar fal bakmayı düşünür. Aslında bu durum son derece yanlıştır. Çünkü hiçbir fal bize yol göstermez aksine sadece eğlence maksatlı bakmalıyız.


tarot baktir

Tek kart tarot 3 kart tarot Katina Falı

Fal insanların hayatları ile ilgili bilgi vermez ama şurası gerçekki muhteşem bir psikolojik rahatlama yöntemidir. Kişilerin bu nedenle fal baktırması psikolojik bir rahatlama olarak ele alındığı için zararlı görülmemektedir ancak tamamen fala inanmak ve buna göre hareket etmek de kişinin psikolojisinde çöküşler oluşturabileceği için tamamen rahatlama aracı olarak ele alınmaktadır.


Tarot falı kişilerin birçok anını ele aldığı için çok daha rahat bir fal bakımı ve daha fazla soru giderme işlevi görür. Bir kişinin aklındaki sorular, hayatındaki karmaşalar için yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler tarot falının majör ve minör kartları ile anlam bulabilir. Sizin için önemli olan bir olay üzerine ya da sadece gelecek telaşınız üzerine fal baktırabilirsiniz.


Çeşitli dizilimlerden oluşan tarotun kişilerin ne üzerine fal baktırmak istediği öğrenilerek dizilimlerinin uygulanması üzerine kurulu bir sistemi vardır. İlişkiler için, hayatı ile ilgili bilgi almak için ve kafanızdaki soruların cevaplanması için tamamen değişik açılımlar vardır.


Tarot içinde bulunan element kartları, kehanet kartların kenara konulması ile de çeşitli açılımlar oluşabilmektedir. Tarot en güvenilir ve en mantıklı fal çeşidi olarak ele alınsa da sadece bir telkin yöntemi olarak ele alınmalıdır.


Tarot Falı Bak


Tüm hakları saklıdır © 2016